Travelsim

Якщо Ви хоч раз на рік буваєте за кордоном, Вам звичайно потрібен якісний та недорогий зв’язок. За кордоном можна користуватись зв’язком українських операторів, та підтримувати зв’язок у режимі роумінгу за встановленими тарифами. Але варто звернути увагу на послугу TrevelSim.
Пропозиція TravelSiM – це послуга передплаченого роумінгу, яка забезпечить Вас зв’язком майже у 200-х країнах Світу. Лише з TravelSiM ми гарантуємо, що майже в 140 країнах Світу (європейські країни, Туреччині, Росії, Єгипті та інших) для Вас вхідні дзвінки будуть безкоштовні.
ПеревагоюTravelSiM є цілодобові тарифи, які залишаться незмінними незважаючи на пору доби. Вартість на вихідні дзвінки починаються лише від 0,29 $ та у більшості країн не перевищуватимуть 1,00 $ за хвилину розмови. Вартість СМС повідомлення складатиме лише 0,15 $, а через відповідне TravelSiM-меню вартість повідомлення у будь-яку країну буде коштувати Вам всього 0,10 $. TravelSiM забезпечить Вас якісним мобільним інтернетом за технологіями GPRS, EDGE, 3G за вигідним тарифним планом.
Значною перевагою TravelSiM є відсутність абонентської плати з терміном дії послуги – 1 рік з моменту здійснення останнього дзвінка чи надісланого СМС – повідомлення. Свої кошти на балансі рахунку Ви зможете використати протягом року під час наступної подорожі у будь-яку країну.
Обов’язково ознайомтесь з іншими пропозиціями TravelSiM. Приємно, що можна замовити послугу «Збереження українського номеру», тобто всі Ваші вхідні дзвінки будуть переадресовані на Ваш транзитний номер під час Вашої поїздки чи мандрівки.
З пропозицією від TravelSiM Ви завжди будете забезпечені якісним та доступним зв’язком, зможете користуватись всіма перевагами та пропозиціями цього оператора.
TravelSiM Ви можете придбати у нас без переплати. Ви отримаєте консультацію по налаштуванню зв’язку, наявності активних пропозицій та поповнити рахунок.

Ми завжди відкриті до спілкування з вами в зручній саме для вас формі!

Немає часу на пошуки туру?

Надішліть запит, використовуючи контактну форму і наші менеджери підберуть для Вас відповідне рішення.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart×