Типи турів

Екскурсійні

Тури від 80$

Побачте декілька країн за одну подорож! Якщо ви обожнюєте пізнавати нові країни, їх культуру, традиції, звичаї та історію — екскурсійні тури створені саме для Вас. Серед величезної кількості близьких і далеких країн, Ви можете вибрати екскурсійну тематику, яка Вам найбільш близька: давньогрецькі міфи, втрачені цивілізації, таємниці лицарських романів і багато інших.

Спецпропозиції

Тури від 230$

Відправившись в подорож за спецпропозицією Ви максимально скорочуєте власні витрати. При цьому враження, якість відпочинку, сервіс – все залишається на найвищому рівні. Крім того, спецпропозиції – це можливість відправитися в цікаву для Вас країну практично відразу, як тільки Ви цього захотіли. Це особливо актуально, коли на роботі Вас раптово готові відправити у відпустку.

Весільні тури

Тури від 750$

Бувають дуже особливі моменти в житті, моменти, які вимагають особливих подорожей.Саме такими є медові тури! Ми допоможемо з підбором найкращого туру для Вас та Вашої коханої людини – аби медовий місяць був настільки вдалим, щоб меду вистачило на все життя! До Вашої уваги найрізноманітніші напрямки – починаючи від екзотики Тайланду до найромантичніших міст Європи!

Гастро-тури

Тури від 340$

Все більшу популярність набирають гастрономічні тури, які включають в себе різноманітні дегустаційні заходи. Знайомство з місцевими традиціями, приготуванням їжі та напоїв завжди цікаві. Тим більше, що коли ми на відпочинку, завжди хочеться побалувати себе чимось смачненьким.Відкривайте традиції кулінарії різних країн, отримуйте нові знайомства та нові смакові відчуття.

Круїзи

Тури від 390$

Морські та річкові круїзи — унікальний вид відпочинку, який передбачає пересування на круїзному лайнері і відвідування цікавих місць. Круїзи, по суті, поєднують у собі риси екскурсійного та пляжного відпочинку. Найбільш популярними круїзними напрямками вважаються острови Карибського басейну, Середземне море, Норвезькі фіорди, Трансатлантичні і кругосвітні плавання.

Гірськолижні тури

Тури від 120$

Гірськолижний відпочинок-це кращі емоції, романтика, свіже повітря, драйв, адреналін. Прекрасна можливість поєднати заняття корисне для здоров’я з зимовими розвагами-для душі. Ми раді запропонувати вам величезну кількість турів ,серед яких ви напевно виберете підходящий саме Вам! Ви зможете провести відпочинок на різноманітних гірськолижних курортах.

Тури Україною

Тури від 70$

Це відпочинок в казковій країні, щедро обдарованій природою і історією, кожен куточок цієї країни унікальний по-своєму. Приїжджаючи на відпочинок на Україну Ви будете приємно здивовані різноманітністю прекрасних місць в яких Вам потрібно обов’язково побувати. Відпочинок в Україні – це тури з ніжним Чорним морем і з величними вершинами Карпатських гір.

Немає часу на пошуки туру?

Надішліть запит, використовуючи контактну форму і наші менеджери підберуть для Вас відповідне рішення.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart×